STPS30L60CW
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247-3
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
STPS30L60CW
STPS30L60CW Hakkında
STPS30L60CW, STMicroelectronics tarafından üretilen 60V Schottky diyot dizisidir. TO-247-3 paketinde sunulan bu bileşen, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahiptir. Diyot başına 15A ortalama düzeltilmiş akım kapasitesine ve 600mV maksimum forward voltaja (15A'de) sahip olan STPS30L60CW, hızlı recovery özelliği (≤500ns, >200mA) ile güç kaynakları, inverterler, AC/DC konvertörler ve oto elektriksel uygulamalarda doğrultma ve anahtarlama görevlerinde kullanılır. Maksimum işletme sıcaklığı 150°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 480 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 15 A