STPS2L60ZFY
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
STPS2L60ZF
STPS2L60ZFY Hakkında
STPS2L60ZFY, STMicroelectronics tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyottur. 60V maksimum DC ters voltaj ve 2A ortalama doğrultulmuş akımı ile tasarlanmış bu bileşen, hızlı geri kazanım özelliğine (≤500ns) sahiptir. SOD-123F paketinde sunulan diyot, 750mV forward voltaj ve 50µA ters sızıntı akımı karakteristikleri ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ile 175°C) sayesinde endüstriyel ve ticari uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 2 A