STPS2L60AFN
60 V, 2 A LOW DROP POWER SCHOTTK
Paket/Kılıf
DO-221AC
Seri / Aile Numarası
STPS2L60AF
STPS2L60AFN Hakkında
STPS2L60AFN, STMicroelectronics tarafından üretilen 60V ters gerilime dayanımlı, 2A ortalama doğrultma akımına sahip düşük forward voltaj Schottky diyotudur. DO-221AC (SMA Flat Leads) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 600 mV maksimum forward voltaj düşüşü ve 100 µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilir. 500ns'nin altında fast recovery süresine sahiptir. Sıcak tarafta 150°C'ye kadar çalışabilir. Anahtarlama uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler, LED sürücüler ve düşük voltaj güç uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMAflat Notch
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 2 A