STPS2L60A
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
STPS2L60A
STPS2L60A Hakkında
STPS2L60A, STMicroelectronics tarafından üretilen bir Schottky doğrultma diyotudur. 60V ters gerilim derecelendirilmesi ile 2A ortalama doğrultulmuş akıma sahiptir. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, düşük ileri gerilim düşüşü (600mV @ 2A) ve hızlı geri kazanma özelliği ile bilinir. 500ns'den küçük ters kazanma zamanı sayesinde güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, mobil şarj cihazları ve düşük voltaj uygulamalarında kullanılan verimli doğrultma çözümü sağlar. Maksimum çalışma sıcaklığı 150°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA (DO-214AC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 2 A