STPS2L30AFN
30 V, 2 A LOW DROP POWER SCHOTTK
Paket/Kılıf
DO-221AC
Seri / Aile Numarası
STPS2L30A
STPS2L30AFN Hakkında
STPS2L30AFN, STMicroelectronics tarafından üretilen 30V 2A kapasiteli düşük düşüş voltajlı Schottky doğrultucu diyottur. DO-221AC (SMA Flat Leads) paketlemesiyle surface mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. 450 mV forward voltaj ile işletim verimliliği sağlayan bu diyot, güç kaynağı düzeltme devreleri, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), maksimum güç noktası izleme (MPPT) ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. ≤500ns hızlı recovery zamanı ve 200µA reverse leakage akımı ile stabil performans sunar. -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMAflat Notch
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 2 A