STPS2530CG-TR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
STPS2530CG
STPS2530CG-TR Hakkında
STPS2530CG-TR, STMicroelectronics tarafından üretilen 30V Schottky diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu komponent, diyot başına 12.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 12.5A'de 530mV olan komponent, 30V ters voltajda 1mA sızıntı akımı gösterir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olan STPS2530CG-TR, güç dönüştürme devrelerinde, anahtarlama güç kaynakları (SMPS), AC/DC konvertörleri ve çeşitli doğrultma uygulamalarında kullanılır. TO-263-3 (D²Pak) surface mount paketinde tedarik edilen komponentin maksimum çalışma sıcaklığı 150°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 12.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 12.5 A