STPS20SM80CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
STPS20SM80CT
STPS20SM80CT Hakkında
STPS20SM80CT, STMicroelectronics tarafından üretilen 80V Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda 1 pair diyot içeren bu komponent, ortalama 10A doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. TO-220-3 paketinde sunulan bileşen, 780mV ileriye doğru gerilim düşüşü (10A'de) ile karakterize edilir. 500ns'den kısa geri kazanma süresi ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. 80V DC ters gerilim dayanımı ve maksimum 175°C kaplama sıcaklığı ile orta güç doğrultma ve güç yönetimi devrelerinde uygulanır. Ters sızdırma akımı 25µA @ 80V'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 80 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 780 mV @ 10 A