STPS20SM80CR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
STPS20SM80CR
STPS20SM80CR Hakkında
STPS20SM80CR, STMicroelectronics tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. TO-262-3 (I²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir. 80V ters voltaj ile çalışabilen komponentin diyot başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi bulunmaktadır. 780mV maksimum forward voltajı ve 500ns'den az hızlı geri kazanım süresi sayesinde güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işlemleri için uygundur. Maksimum 175°C çalışma sıcaklığına sahiptir. İç direnç karakteristikleri ile enerji tasarrufu sağlayan çözümler için tercih edilen bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 80 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package I2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 780 mV @ 10 A