STPS20SM100ST
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
STPS20SM100S
STPS20SM100ST Hakkında
STPS20SM100ST, STMicroelectronics tarafından üretilen 100V rated Schottky doğrultucu diyottur. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve düşük voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. TO-220-3 paketlemesi sayesinde basılı devre kartlarına kolaylıkla monte edilir. Schottky tipi yapısı ile hızlı anahtarlama özellikleri ve düşük forward voltaj (900mV @ 20A) sayesinde ısı kaybı minimuma indirilmiştir. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Fast recovery karakteristiği ile EMI azaltmada etkilidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 20 A