STPS20L25CG-TR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
STPS20L25CG
STPS20L25CG-TR Hakkında
STPS20L25CG-TR, STMicroelectronics tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyot içeren bu bileşen, 25V ters voltaj kapasitesi ve diyot başına 10A ortalama doğrultulmuş akım sağlar. 460mV ön gerilim düşüşü ile düşük güç kaybı sunar. Surface mount D²Pak (TO-263-3) paketinde sunulan bu bileşen, 150°C maksimum çalışma sıcaklığında ve 500ns'den daha kısa recovery time ile fast recovery karakteristiğine sahiptir. Güç kaynakları, kontrol devreleri, anahtarlama uygulamaları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. Maksimum 800µA ters sızıntı akımı ile verimli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 25 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 460 mV @ 10 A