STPS10SM80CG-TR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
STPS10SM80CG
STPS10SM80CG-TR Hakkında
STPS10SM80CG-TR, STMicroelectronics tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi komponentidir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir ve maksimum 80V ters voltaj dayanımına sahiptir. Her bir diyot 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 745mV ileri voltaj düşüşüne (5A'de) sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den az anahtarlama hızına ve 200mA üstündeki akımlarda çalışabilir. D²Pak (TO-263) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 175°C'ye kadar çalışabilir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, anahtarlamalı regülatörler ve çeşitli doğrultucu uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 µA @ 80 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D²PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 745 mV @ 5 A