STPS10M120SF
120V POWER SCHOTTKY RECTIFIER
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
STPS10M120SF
STPS10M120SF Hakkında
STPS10M120SF, STMicroelectronics tarafından üretilen 120V rated güç Schottky doğrultma diyotudur. 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. Fast recovery özelliğine sahip olup, 500ns'den kısa geri kazanım süresi sunar. 120V ters gerilim koşullarında maksimum 25µA ters sızıntı akımı ile karakterizedir. 820mV ileri gerilim düşüşü 10A akımda gerçekleşir. Surface mount TO-277A (SMPC) paketinde sunulan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, adaptörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 10 A