STPS10L45CG-TR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
STPS10L45CG
STPS10L45CG-TR Hakkında
STPS10L45CG-TR, STMicroelectronics tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. 1 çift ortak katod (Common Cathode) konfigürasyonuna sahip bu bileşen, 45V ters gerilim ve diyot başına 5A ortalama düzeltme akımı ile çalışabilir. D²Pak (TO-263-3) paketinde sağlanan komponent, 150°C'ye kadar çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 530mV'luk iletkçi gerilimi (5A'de) ile düşük güç kaybı sağlar. Fast recovery Schottky teknolojisi sayesinde 200mA'den büyük akımlarda 500ns'den kısa kurtarma süresi sunmaktadır. Güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve sürücü devrelerinde kullanılan endüstriyel uygulamalara uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 5 A