STPS10H60SFY
AUTOMOTIVE 60V LOW IR POWER SCHO
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
STPS10H60SFY
STPS10H60SFY Hakkında
STPS10H60SFY, STMicroelectronics tarafından üretilen 60V Schottky doğrultma diyotudur. 10A ortalama doğrultma akımı ve 790mV ileri gerilim düşümü ile güç uygulamalarında kullanılır. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) ile şalter devrelerinde, güç kaynakları, Motor kontrol sistemleri ve otomotiv uygulamalarında tercih edilir. TO-277A SMD paket ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uyumludur. -40°C ile 175°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 10 A