STM32L151VBH6
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 100UFBGA
Paket/Kılıf
100-UFBGA
Seri / Aile Numarası
STM32L151
STM32L151VBH6 Hakkında
STM32L151VBH6, STMicroelectronics tarafından üretilen 32-bit ARM® Cortex®-M3 çekirdekli mikrodenetleyici entegresi. 128KB Flash program belleği ve 16KB RAM ile gömülü sistem uygulamalarında kullanılır. 32MHz çalışma hızına sahip olan cihaz, düşük güç tüketimi için optimize edilmiştir ve 1.8V ~ 3.6V arasında çalışabilir. 83 I/O pini bulunan bu mikrodenetleyici, I²C, SPI, UART/USART, USB, IrDA ve LINbus bağlantı seçeneklerine sahiptir. 24-kanallı 12-bit ADC ve 2-kanallı 12-bit DAC veri dönüştürücülerle donatılmıştır. DMA, PWM, WDT ve Brown-out Detect/Reset gibi peripherallar bulunur. -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen ürün, 100-UFBGA (7x7mm) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır.
Number of I/O 83
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 100-UFBGA
Part Status Not For New Designs
Peripherals Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Program Memory Size 128KB (128K x 8)
Program Memory Type Flash
RAM Size 16K x 8
Speed 32MHz
Supplier Device Package 100-UFBGA (7x7)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.8V ~ 3.6V