STM32L151C6T6TR
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Paket/Kılıf
48-LQFP
Seri / Aile Numarası
STM32L151
STM32L151C6T6TR Hakkında
STM32L151C6T6TR, STMicroelectronics tarafından üretilen 32-bit ARM Cortex-M3 çekirdekli mikrodenetleyicidir. 32MHz hızında çalışan bu bileşen, 32KB Flash program belleği ve 10KB RAM ile gömülü uygulamalar için tasarlanmıştır. 1.8V ile 3.6V arasında çalışabilen düşük güç tüketimli bir mikrodenetleyicidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connectivity I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Core Processor ARM® Cortex®-M3
Core Size 32-Bit
Data Converters A/D 16x12b; D/A 2x12b
EEPROM Size 4K x 8
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 37
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 48-LQFP
Part Status Active
Peripherals Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Program Memory Size 32KB (32K x 8)
Program Memory Type Flash
RAM Size 10K x 8
Speed 32MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.8V ~ 3.6V