STD5150TR
DIODE SCHOTTKY 150V DPAK
Seri / Aile Numarası
STD5150
STD5150TR Hakkında
STD5150TR, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 150V Schottky doğrultucu diyottur. TO-252-3 (DPak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 150V ters voltaj kapasitesi, 5A akımda 1.41V ön voltajı ve 500ns'den daha düşük geri kazanım süresi ile özellikle güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) tasarımlarında tercih edilir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.41 V @ 5 A