STD5100TR
DIODE SCHOTTKY 100V DPAK
Seri / Aile Numarası
STD5100
STD5100TR Hakkında
STD5100TR, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 100V Schottky doğrultma diyotudur. TO-252-3 (DPak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5A'ye kadar akımda 750mV maksimum ön kapanış voltajı ve 100V'da 120µA ters sızıntı akımı özellikleri taşır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, anahtarlı mod güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve koruma devreleri gibi uygulamalarda doğrultma ve klempleme işlevleri için uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 120 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 5 A