ST2-DC24V-F
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Seri / Aile Numarası
ST2-DC24V-F
ST2-DC24V-F Hakkında
ST2-DC24V-F, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 24VDC bobinli bu röle, DPST-NO (2 Form A) kontakt konfigürasyonu ile maksimum 8A akım anahtarlama kapasitesine sahiptir. 380VAC ve 250VDC'ye kadar çalışabilir. Non-latching tasarım ile 10mA bobininde akım gereksinimi vardır. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama sağlar. -40°C ile +60°C arasında güvenilir şekilde çalışır. Fully sealed yapısı ile koruma sağlar. Through-hole montajı için PC pin terminaline sahip olup endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyonda ve elektriksel yük kontrolünde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 10 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 8 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 380VAC, 250VDC - Max