SSRMP-480D25R
SSRMP SERES,MINI PUK,25A,480VAC,
Seri / Aile Numarası
SSRMP-480D25R
SSRMP-480D25R Hakkında
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Supplier Device Package Mini Puck
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 480 V