SSRMP-480D16R
SSRMP SERES,MINI PUK,16A,480VAC,
Seri / Aile Numarası
SSRMP-480D16R
SSRMP-480D16R Hakkında
SSRMP-480D16R, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen katı hal rölesidir. Mini Puck (Hockey Puck) paketlemesi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. SPST-NO (1 Form A) circuit konfigürasyonu ile maksimum 16A yük akımını anahtarlamaya ve 48V ile 480V arasındaki AC yükleri kontrol etmeye kapasitedir. 4-32VDC giriş voltajı aralığında çalışan bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, motorların anahtarlanması, aydınlatma kontrol uygulamaları ve HVAC sistemlerinde kullanılır. Mekanik kontaklardan farklı olarak hiçbir arcing veya mekanik yıpranma olmadan milyonlarca anahtarlama döngüsü gerçekleştirebilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 16 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Supplier Device Package Mini Puck
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 480 V