SSRMP-240D25
SSRMP SERES,MINI PUCK,25A,240V A
Seri / Aile Numarası
SSRMP-240D25
SSRMP-240D25 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen SSRMP-240D25, Mini Puck paketinde sunulan katı hal rölesidir. 25A yük akımı kapasitesi ile 24V ile 280V arasındaki AC voltaj uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonuna sahip olan bu röle, 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilir. Zero Cross çıkış tipi özelliği sayesinde AC anahtarlamada gerilim sıçramalarını azaltır. Şasi monte tipi kurulum seçeneği ile endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma cihazları, pompa kontrolleri ve motor sürücüsü uygulamalarında kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Supplier Device Package Mini Puck
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V