SSRMP-240D16
SSRMP SERES,MINI PUCK,16A,240V A
Seri / Aile Numarası
SSRMP-240D16
SSRMP-240D16 Hakkında
SSRMP-240D16, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen mini puck tipi katı hal rölesidir. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonuna sahip olan bu bileşen, 16A yük akımında 24V ile 280V arası AC gerilimle çalışabilir. Giriş kontrolü için 4-32VDC gerilim aralığında tasarlanmıştır. Zero cross çıkış özelliği sayesinde elektromanyetik parazitleri azaltır. Chassis mount montaj tipi ile panel ve endüstriyel uygulamalarda yerleştirilmek için uygundur. HVAC sistemleri, ısıtma kontrol cihazları, aydınlatma kontrolü ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılan katı hal anahtarlama çözümüdür.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 16 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Supplier Device Package Mini Puck
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V