SSRM-600D55
SSR RELAY SPST-NO 55A 48-660V
Seri / Aile Numarası
SSRM-600D55
SSRM-600D55 Hakkında
SSRM-600D55, TE Connectivity tarafından üretilen 55A kapasiteli katı hal rölelesidir (Solid State Relay). SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) konfigürasyonunda çalışan bu rölede, 4-32VDC giriş voltajı ile 48-660V AC yük voltajını kontrol edebilirsiniz. DIN Rail montaj tipi sayesinde endüstriyel panellere kolayca entegre edilir. Entegre soğutma radyatörü ile thermal yönetim sağlanmıştır. Vida terminali bağlantısı güvenli ve güvenilir elektrik teması garantiler. AC çıkış tipi ile AC motorlar, ısıtıcılar, aydınlatma ve elektrik ısıtma sistemleri gibi endüstriyel yüklerin kontrolünde kullanılır. Aktif parça olarak hali hazırda temin edilebilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 55 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 660 V