SSRD-240DE25
SSRD SRS,PANEL MNT, 25A,240V AC
Seri / Aile Numarası
SSRD-240DE25
SSRD-240DE25 Hakkında
SSRD-240DE25, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen katı hal rölesüdür. 25A yük akımı kapasitesine sahip bu rölesi, 18-32VDC giriş gerilimi ile kontrol edilir ve 24-280V AC yük gerilimlerinde çalışabilir. SPST-NO (1 Form A) x 2 devre konfigürasyonuna sahiptir. Zero Cross çıkış tipine sahip olan cihaz, AC yüklerin kontrol edilmesine ve anahtarlanmasına yardımcı olur. Panel montaj (Chassis Mount) şekli ile uygulamalara entegre edilir. Hockey Puck paket tipi ile standart endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Endüstriyel kontrol sistemleri, HVAC uygulamaları, ısıtma ve aydınlatma kontrolü gibi alanlarda tercih edilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A) x 2
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Supplier Device Package Hockey Puck
Voltage - Input 18 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V