SSR3S-480D50
3PH SERIS-SCR,PANL MNT,50A,480VA
Seri / Aile Numarası
SSR3S-480D50
SSR3S-480D50 Hakkında
SSR3S-480D50, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 3 fazlı katı hal rölesinin (SSR) chassis mount versiyonudur. 50A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 480V arasındaki AC yükleri anahtarlamaya uygun olan bu bileşen, 4-32VDC giriş voltajı ile kontrolü sağlanır. Screw terminal bağlantı şekli ile panel montajı yapılabilen rölesi, sıfır geçiş (zero cross) kontrolü özellikleriyle motor kontrol, ısıtma elemanları, kompresör ve endüstriyel uygulamalarda güvenli anahtarlama işlevi görür. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonu ve modul paketi tasarımıyla standart raf uygulamalarına kolayca entegre edilebilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 480 V