SSR-240A50
SSR RELAY SPST-NO 50A 24-280V
Seri / Aile Numarası
SSR-240A50
SSR-240A50 Hakkında
SSR-240A50, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesidir. 50A'lık yük akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, AC çıkışlı uygulamalarda zero cross özelliği ile çalışır. Giriş gerilimi 90 ile 280VAC arasında değişebilirken, yük gerilimi 24V ile 280V arasında ayarlanabilir. Chassis mount montaj tipi ve vida terminal bağlantı şekli ile endüstriyel kontrol sistemleri, motor kontrolü, ısıtma elemanları ve şalt uygulamalarında kullanılır. Hockey Puck paket tipi ile kompakt tasarımı sayesinde sınırlı alan kullanılan uygulamalara uygun olacaktır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 50 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 90 ~ 280VAC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V