SSCSRNN015PAAA5
SENSOR PRES 15PSI ABSO 5V SIP
Paket/Kılıf
4-SIP
Seri / Aile Numarası
SSCSRNN015PAAA5
SSCSRNN015PAAA5 Hakkında
Honeywell SSCSRNN015PAAA5, 15 PSI (103.42 kPa) nominal basınç aralığında çalışan absolute basınç sensörüdür. 4-SIP yan port paketinde sunulan bu komponent, 0.5V ile 4.5V arasında analog voltaj çıkışı sağlar. ±0.25% doğruluk oranı ile hassas basınç ölçümü yapan sensör, sıcaklık kompanzasyonlu amplified output özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen cihaz, 4.95V - 5.05V beslemede kullanılır. Maksimum 30 PSI basınca dayanıklı tasarımı ile endüstriyel uygulamalar, HVAC sistemleri, medikal cihazları ve otomotiv uygulamalarında barb port konnektörü ile kolayca entegre edilebilir. PCB'ye doğrudan monte edilmek üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure 30PSI (206.84kPa)
Operating Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0.5 V ~ 4.5 V
Output Type Analog Voltage
Package / Case 4-SIP, Side Port
Part Status Market
Port Style Barbed
Pressure Type Absolute
Supplier Device Package 4-SIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 4.95V ~ 5.05V