SSCSHHN100MGAA5
SENSOR PRES 100PSI GAUG 5V SIP
Paket/Kılıf
4-SIP
Seri / Aile Numarası
SSCSHHN100MGAA5
SSCSHHN100MGAA5 Hakkında
SSCSHHN100MGAA5, Honeywell tarafından üretilen 100 PSI ölçüm aralığına sahip vented gauge basınç sensörüdür. Amplified output ve temperature compensated özelliklerine sahip bu sensör, 0.5V ile 4.5V arasında analog voltage çıkışı sağlar. ±0.25% doğruluk oranı ile hassas ölçümler yapabilir. 4.75V-5.25V beslenme gerilimi ile çalışan sensör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. 4-SIP paket tipinde, dual port barbed bağlantı ile tasarlanan bu komponent, PCB üzerine monte edilmeye uygun olup, hava, su ve gaz basınç ölçüm uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure 12.33PSI (85kPa)
Operating Pressure 1.45PSI (10kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0.5 V ~ 4.5 V
Output Type Analog Voltage
Package / Case 4-SIP, Dual Ports, Same Side
Part Status Active
Port Style Barbed
Pressure Type Vented Gauge
Supplier Device Package 4-SIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V