SSCMRRN010NDAA5
SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 8SMD
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SSCMRRN010NDAA5
SSCMRRN010NDAA5 Hakkında
SSCMRRN010NDAA5, WEC tarafından üretilen 8-SMD paket içinde yüksek hassasiyetli diferansiyel basınç sensörüdür. 10 inç su sütunu (±2.49 kPa) ölçüm aralığında ±0.25% doğruluk sağlayan bu sensor, amplifikasyonlu çıkış ve sıcaklık kompensasyonu özelliğine sahiptir. 0.5V ~ 4.5V analog gerilim çıkışı sunan cihaz, 4.95V ~ 5.05V besleme voltajında çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Barbed port tasarımı ile harita, HVAC sistemleri, tıbbi cihazlar, hava akışı ölçümü ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında PCB'ye monte edilmek üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure ±12.64PSI (±87.15kPa)
Operating Pressure ±0.36PSI (±2.49kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0.5 V ~ 4.5 V
Output Type Analog Voltage
Package / Case 8-SMD, J-Lead, Dual Ports, Same Side
Part Status Active
Port Style Barbed
Pressure Type Differential
Supplier Device Package 8-SMT
Termination Style SMD (SMT) Tab
Voltage - Supply 4.95V ~ 5.05V