SSCMNNN600MGSA3
SENSOR PRES 600PSI GAUG 3.3V SMT
Seri / Aile Numarası
SSCMNNN600MGSA3
SSCMNNN600MGSA3 Hakkında
Honeywell SSCMNNN600MGSA3, 600 PSI ölçüm aralığına sahip amplified çıkışlı vented gauge basınç sensörüdür. 3V-3.6V besleme voltajında çalışan bu SMT bileşeni, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında ±0.25% doğruluk sağlar. SPI çıkış protokolü ve 12-bit dijital çıkış ile gömülü sistemlere doğrudan entegrasyon sağlar. Isı kompensasyonlu tasarımı, endüstriyel uygulamalarda, su/hava basınç ölçümü, sistem monitorizasyonu ve proses kontrol uygulamalarında kullanılır. 8-SMD J-Lead paket tipi ile PCB montajına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure 29.01PSI (200kPa)
Operating Pressure 8.7PSI (60kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 12 b
Output Type SPI
Package / Case 8-SMD, J-Lead
Part Status Active
Port Style No Port
Pressure Type Vented Gauge
Supplier Device Package 8-SMT
Termination Style SMD (SMT) Tab
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V