SSCDRRN010NDAA5
SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 8DIP
Seri / Aile Numarası
SSCDRRN010NDAA5
SSCDRRN010NDAA5 Hakkında
Honeywell SSCDRRN010NDAA5, 10 inç H2O ölçüm aralığında diferansiyel basınç sensörüdür. Amplified analog voltage çıkışı (0.5V - 4.5V) ile doğrudan elektronik uygulamalara entegre edilebilir. ±0.25% doğruluk ve sıcaklık kompanzasyonu özellikleri sayesinde endüstriyel ve HVAC sistemlerinde, hava akışı ölçümünde, filtreleme sistemlerinde ve esneklik gerektiren uygulamalarda kullanılır. 8-DIP PC pin konfigürasyonu ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır, 4.95V-5.05V besleme gerilimi gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure ±12.65PSI (±87.21kPa)
Operating Pressure ±0.36PSI (±2.49kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0.5 V ~ 4.5 V
Port Style Barbed
Pressure Type Differential
Supplier Device Package 8-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 4.95V ~ 5.05V