SSCDANN020NG2A3
SENSOR PRESS GAUGE 20" H2O 8DIP
Seri / Aile Numarası
SSCDANN020NG2A
SSCDANN020NG2A3 Hakkında
SSCDANN020NG2A3, Honeywell tarafından üretilen 20 inç H2O ölçüm aralığına sahip vented gauge basınç sensörüdür. 8-DIP paket şeklinde PCB'ye monte edilebilen bu sensör, I²C dijital çıkış sağlar ve 12-bit çözünürlükte ölçüm yapar. ±0.25% hassasiyeti ile sıcaklık kompanzasyonlu ve amplifikasyon çıkışlı tasarımı bulunmaktadır. 3V-3.6V beslenme gerilimi ile çalışan sensör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında işletme kapasitesine sahiptir. Board mount uygulamalarında hava basıncı, vakum sistemleri ve diferansiyel basınç ölçüm uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure 12.65PSI (87.21kPa)
Operating Pressure 30PSI (206.84kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 12 b
Output Type I²C
Part Status Market
Port Style Barbed
Pressure Type Vented Gauge
Supplier Device Package 8-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V