SSCDANN010NG2A3
SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 8DIP
Paket/Kılıf
8-DIP
Seri / Aile Numarası
SSCDANN010NG2A
SSCDANN010NG2A3 Hakkında
Honeywell SSCDANN010NG2A3, 10 inç su sütunu (74.75 kPa) maksimum basınç ölçüm kapasitesi ile vented gauge tipi basınç sensörüdür. I²C dijital çıkış ile 12-bit çözünürlüğe sahiptir. Amplified output ve sıcaklık kompanzasyon özellikleri ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±0.25% doğruluk oranı sunmaktadır. 3.27V-3.33V çalışma voltajı gerektiren bu sensör, PCB monte edilen uygulamalar için 8-DIP paket formatında barbed port bağlantısı ile tedarik edilir. HVAC sistemleri, hava akışı kontrolü, ağır harita uygulamaları ve endüstriyel otomasyon gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure 10.84PSI (74.75kPa)
Operating Pressure 0.36PSI (2.49kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 12 b
Output Type I²C
Part Status Active
Port Style Barbed
Pressure Type Vented Gauge
Supplier Device Package 8-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 3.27V ~ 3.33V