SSC800-25-12
RELAY SSR HV DC 800VDC 25A 12V
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
SSC800-25-12
SSC800-25-12 Hakkında
SSC800-25-12, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen yüksek voltaj katı hal kontaktörü (SSR) olup, 800VDC yüke kadar anahtarlama kapasitesine sahiptir. 25A yük akımında çalışabilen bu SPST-NO (Form A) röle, 8-16VDC giriş voltaj aralığında kontrol edilir. Chassis mount tipi Hockey Puck paketlemede sunulan ürün, vida terminali bağlantıya sahiptir. DC çıkış tipi ile mekanik rölelerin yerine kullanılarak mekanik aşınma ve ürünün işletme ömrü sorunlarını ortadan kaldırır. Elektrik kontrol panelleri, otomasyon sistemleri, endüstriyel güç anahtarlaması ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type DC
Package / Case Hockey Puck
Part Status Obsolete
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 8 ~ 16VDC
Voltage - Load 0 ~ 800V