SS4R7M063ST
CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SS4R7M063ST
SS4R7M063ST Hakkında
SS4R7M063ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4.7µF kapasitans değerine sahip bu bileşen, 63V nominal voltaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 22.59Ohm ESR (120Hz'de) değerine sahip olup, 37.95mA ripple akım kapasitesine (1kHz) ve 33mA ripple akım kapasitesine (120Hz) sahiptir. Through Hole montaj türü ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial can paketinde sunulan bileşen, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi verilen eski üretim bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22.59Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.95 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V