SS12P2LHM3/87A
DIODE SCHOTTKY 20V 12A TO277A
Seri / Aile Numarası
SS12P2LHM3
SS12P2LHM3/87A Hakkında
SS12P2LHM3/87A, Vishay tarafından üretilen 20V 12A kapasitesine sahip bir Schottky doğrultma diyotudur. TO-277A (SMPC) yüzey montajlı paket içinde gelen bu bileşen, düşük forward voltaj (560mV @ 12A) ile karakterize edilmiştir. Fast Recovery diyot özelliği sayesinde 200mA üzeri akımda ≤500ns recovery süresine sahiptir. -55°C ile 150°C junction sıcaklık aralığında çalışabilir. Güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılan bu diyot, yüksek frekans uygulamalarda düşük kapasitans değeri (930pF @ 4V, 1MHz) ile avantaj sağlar. Reverse leakage akımı 30V'ta maksimum 1mA'dir. Not: Bu ürün Digi-Key'de üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 930pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 12 A