SS12P2L-M3/86A
DIODE SCHOTTKY 20V 12A TO277A
Seri / Aile Numarası
SS12P2L
SS12P2L-M3/86A Hakkında
SS12P2L-M3/86A, Vishay tarafından üretilen 20V/12A kapasitesine sahip bir Schottky doğrultma diyodudur. TO-277 (SMPC) yüzey montajlı paketinde tasarlanmıştır. 560mV forward voltage ve 1mA reverse leakage akımına sahip bu bileşen, fast recovery özelliği (-55°C ~ 150°C çalışma sıcaklığında) ile güç kaynakları, AC/DC konvertörler, anahtarlama devreleri ve düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. 930pF kapasitansı (4V, 1MHz) hızlı anahtarlama işlemleri için uygun çalışma karakteristiği sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 930pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 12 A