SS1200-LTP
DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
SS1200
SS1200-LTP Hakkında
SS1200-LTP, Micro Commercial Components tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyotudur. 200V DC ters voltaj dayanımı ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile düşük açılış voltajı uygulamalarında kullanılır. DO-214AC (SMA) paket formatında gelen bu diyot, hızlı kurtarma süresine (≤500ns) sahip olup anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, LED sürücüleri ve katı hal cihazlarında diyot koruması için tercih edilir. -50°C ile +150°C arasında çalışabilen bileşen, düşük forward voltaj (920mV @ 1A) sayesinde enerji kaybını minimize eder.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 200 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 1 A