SS10PH9HM3/87A
DIODE SCHOTTKY 90V 10A TO277A
Seri / Aile Numarası
SS10PH9HM3
SS10PH9HM3/87A Hakkında
SS10PH9HM3/87A, Vishay tarafından üretilen 90V 10A kapasitesinde bir Schottky doğrultma diyodudur. TO-277 SMD paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmış olup 880mV forward voltaj düşüşü ile çalışır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 270pF kapasitans değerine sahiptir. Schottky diyotlar, düşük ileri voltaj düşüşü ve hızlı anahtarlama özelliği nedeniyle güç kaynakları, doğrultma devreleri ve anahtarlı modülde yaygın olarak kullanılır. Bu ürün şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 270pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 90 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 10 A