SS10PH9-M3/86A
DIODE SCHOTTKY 90V 10A TO277A
Seri / Aile Numarası
SS10PH9
SS10PH9-M3/86A Hakkında
SS10PH9-M3/86A, Vishay tarafından üretilen 90V 10A kapasiteli Schottky diyotdur. Surface mount TO-277 paketinde sunulan bu bileşen, 880 mV forward voltaj düşüşü ile doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Fast recovery özelliği sayesinde 500ns'den küçük kurtarma süresi sunar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, anahtarlama devrelerine, güç kaynakları doğrultmasına, yüksek frekanslı uygulamalara ve DC/DC konvertörlere uygun hale getirilmiştir. Düşük ters akım (10 µA @ 90V) ve 270pF kapasitansı ile EMI etkilerini minimize eder.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 270pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 90 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 10 A