SS10PH45HM3/87A
DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A
Seri / Aile Numarası
SS10PH45HM3
SS10PH45HM3/87A Hakkında
SS10PH45HM3/87A, Vishay tarafından üretilen 45V 10A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. TO-277A surface mount paketlemede sunulan bu komponent, 720 mV forward voltage'a ve 80 µA reverse leakage akımına sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns altında anahtarlama hızında çalışabilir. -55°C ile 175°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığına sahip olan bu diyot, düşük voltage drop gerektiren güç kaynakları, LED sürücüleri, DC-DC konvertörleri ve diğer anahtarlamalı güç uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 270pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 80 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 10 A