SS10PH10-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Seri / Aile Numarası
SS10PH10
SS10PH10-M3/87A Hakkında
SS10PH10-M3/87A, Vishay tarafından üretilen 100V 10A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. TO-277 SMD paketinde sunulan bu bileşen, 880mV forward voltage ve 10µA reverse leakage akımı özellikleriyle güç dönüştürme, inverter, switched mode power supply (SMPS) ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışan bileşen, 500ns'den küçük recovery time'ı sayesinde yüksek frekanslı devrelerde tercih edilir. Düşük forward voltage düşüşü ile enerji verimliliği sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 270pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 10 A