SS10P4-E3/86A
DIODE SCHOTTKY 40V 10A TO277A
Seri / Aile Numarası
SS10P4
SS10P4-E3/86A Hakkında
SS10P4-E3/86A, Vishay tarafından üretilen 40V 10A kapasitesinde bir Schottky doğrultucu diyotudur. Surface mount TO-277A (3-PowerDFN) paketinde sunulan bu komponent, yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 560mV ileri gerilim düşümü ve 800µA ters kaçak akımı ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LS TTL mantık devreler ve diğer anahtarlama devrelerinde doğrultucu veya clamp diyot olarak uygulanabilir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Bileşen kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 750pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 10 A