SS10P3HM3/86A
DIODE SCHOTTKY 30V 10A TO277A
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
SS10P3HM3
SS10P3HM3/86A Hakkında
SS10P3HM3/86A, Vishay tarafından üretilen 30V 10A kapasiteli bir Schottky doğrultucu diyottur. Surface mount TO-277A paketinde sunulan bu komponent, 560 mV forward voltajı ile düşük güç kaybı sağlar. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, invertörler ve diğer doğrultma devrelerinde yer alır. 800 µA reverse leakage akımı ile yüksek sızıntı göstermesi nedeniyle ürün üretiminden kaldırılmıştır (Discontinued).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 10 A