SRH1-2240
SSR RELAY SPST-NO 40A 24V-240V
Seri / Aile Numarası
SRH1-2240
SRH1-2240 Hakkında
SRH1-2240, IndustrialeMart tarafından üretilen 40A kapasiteli katı hal rölesinde (SSR - Solid State Relay) SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) konfigürasyonuna sahiptir. 24VAC giriş voltajında çalışan bu röle, 24V ile 240V arasındaki yüklere bağlanabilir. AC çıkış tipinde zero-cross kontrolü özellikleri sayesinde elektromanyetik parazitleri minimize eder. Entegre ısı dağıtıcısı ile teçhiz edilmiş modül tasarımı, şasi montajı ve DIN rail montajı seçenekleri sunmaktadır. Vida terminali bağlantılarıyla endüstriyel uygulamalarda, kontrol sistemlerinde ve otomasyonda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 24VAC
Voltage - Load 24 V ~ 240 V