SRH1-1240-N
SSR RELAY SPST-NO 40A 24V-240V
Üretici
IndustrialeMart
Seri / Aile Numarası
SRH1-1240-N
SRH1-1240-N Hakkında
SRH1-1240-N, IndustrialeMart tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasında katı hal rölesidir. 40A yük akımı kapasitesi ile 24V ile 240V arasındaki AC yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır. Giriş gerilimi 4-30VDC aralığında çalışan bu röle, zero cross işlevselliği sayesinde elektromanyetik parazitleri en aza indirir. Entegre ısı emici ile donatılmış modüler tasarımı, şasi montajı veya DIN ray kurulumuna uygun yapıdadır. Vida terminali bağlantısı güvenli ve kolay kurulum sağlar. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyonda, pompa kontrolleri, fırın sistemleri ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Part Status Active
Supplier Device Package Module
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 30VDC
Voltage - Load 24 V ~ 240 V