SRAF8100 C0G
DIODE SCHOTTKY 100V 8A ITO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SRAF8100
SRAF8100 C0G Hakkında
SRAF8100 C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 100V 8A Schottky doğrultma diyodudur. TO-220-2 through-hole paketinde sunulan bu bileşen, yüksek hızlı uygulamalarda ters kurtarma süresinin 500ns'den az olmasıyla karakterizedir. 550mV maksimum ileri gerilim düşüşü ve 500µA ters kaçak akımı özellikleriyle güç kaynakları, invertör devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında dayanıklı performans sağlar. Ürün Digi-Key tarafından üretimden kaldırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 8 A