SRAF10100 C0G
DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SRAF10100
SRAF10100 C0G Hakkında
SRAF10100 C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 100V 10A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. TO-220-2 paketinde sunulan bu bileşen, 850mV iletkende düşüş gerilimi ve 500ns'den küçük recovery time'a sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Ters akım sızıntısı maksimum 100µA @ 100V'tur. Güç kaynakları, AC/DC konvertörler, inverterler ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. Notu: Bu parça Digi-Key'de üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A