SR20100PT C0G
DIODE ARRAY GP 100V 20A TO247AD
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
SR20100PT
SR20100PT C0G Hakkında
SR20100PT C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen hızlı iyileşme diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, iki adet diyottan oluşur ve her bir diyot 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 100V maksimum DC ters gerilim değeri ile güç kaynakları, invertörler ve indüktif yük uygulamalarında kullanılır. 550mV maksimum ileri gerilim ve 500ns altında iyileşme süresi ile verimli anahtarlama sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu diyot dizisi, through-hole montaj için TO-247-3 paketinde sunulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD (TO-3P)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 10 A